O nás

Jsme stavební firma s bohatými zkušenostmi působící od roku 2001.
Naším zaměřením jsou výstavba rodinných domů na klíč dle specifikace zákazníka, hrubé stavby, půdní vestavby a nástavby, zateplování fasád, podlahové samonivelační potěry ANHYMENT. Nově nabízíme veškeré zemní práce a údržbu zeleně.
Své služby nabízíme soukromým osobám, firmám i zástupcům měst a obcí. Naším cílem je odvádět kvalitní práci, která bude i po letech stále vidět.
Naši zákazníci oceňují především 100% služby, kvalitu a garanci pevné ceny.

Stavby rodinných domů na klíč

Nabízíme kompletní stavbu na klíč, nebo pouze hrubou stavbu formou na klíč, která je u našich zákazníků stále více oblíbená.

Stavíme dle vašeho již zhotoveného individuálního projektu, nebo si můžete vybrat dům z katalogu našeho partnera www.gservis.cz, kde najdete v nabídce cca 600 typových projektů. Každá stavba se realizuje na základě uzavřené smlouvy o dílo, která jasně specifikuje celkovou cenu provedeného díla, termíny plnění, způsob předání a záruky. 

Stavby realizujeme moderními zděnými technologiemi z pálených cihel (Porotherm, Heluz), porobetonových tvárnic (Ytong, Porfix) nebo betonových tvárnic (CS Beton, Best, KB Blok) vše kvalifikovanými řemeslníky.

Výhodou pro rychlé zahájení prací je, že disponujeme vlastními stroji na zemní práce, vibračními stroji a autodopravou.    

Stavební práce

Základové desky

Stavíme desky pro zděné domy, dřevostavby a montované domy. Doba realizace základové desky o průměrné velikosti 150m² je 14 dnů.

Základová deska stavby je skutečným "základem" každého domu. Základ stavby je ta nejdůležitější část, na které závisí kvalita a zejména životnost Vašeho domu. Budování základové desky se proto musí věnovat patřičná pozornost. Nejlepším řešením obvykle pověřit výstavbou základové desky odbornou firmu. Konstrukce a provedení každé základové desky se liší podle druhu stavby pro kterou je základová deska určena.

Co nabídka základové desky na klíč obsahuje?  

Lité podlahy

Lité podlahy provádíme z materiálů Anhyment a Cemflow

ANHYMENT je litý anhydritový potěr představující vyspělou generaci podlahových hmot pro vnitřní použití především v rodinných domech, bytové a občanské výstavbě. Vyniká vysokou tekutostí a absencí pórů, takže dokonale vyplní veškeré prostory mezi trubkami či kabely podlahového topení. Dochází tak k rychlejšímu průchodu tepla konstrukcí a snížení nákladů na vytápění.

ANHYMENT je vyráběný v souladu s požadavky ČSN EN 13813. Umožňuje provedení podlahové konstrukce s tolerancí rovinnosti ±2 mm na 2 m. Vytváří tedy optimálně rovnou plochu pod finální nášlapnou vrstvu bez nutnosti vyztužení.

CEMFLOW je cementový litý potěr, který lze v konstrukci podlahy použít jako potěr oddělený od podkladu fólií, potěr na izolační vrstvě, potěr pro plovoucí podlahy nebo potěr pro podlahové topení. Potěr lze použít také jako finální pochozí podlahu. Je vhodný do garáží, sklepů a do vlhčích prostor kde nelze použít Anhyment.

Anhyment

tloušťka 40mm

plocha 100m²

400,-Kč/m²

Cemflow

tloušťka 40mm

plocha 100m²

420,-Kč/m²

Uvedené ceny jsou bez DPH. Více informací zde.

Stavby plotů

Zhotovíme plot nebo části oplocení a opěrných zdí „na klíč“ dle poptávky zákazníka.  Stavby nabízíme v těchto různých variantách.  

Fasády budov

Zateplování budov

Jednou z hlavních pracovních činností, kterou se zabýváme je zateplování budov, rodinných, bytových nebo panelových domů. Toto zateplení přináší mnoho výhod. Dům nebo budova tak získá novou, esteticky lepší a hezčí tvář. Nejdůležitější výhodou je však snížení tepelné energetické ztráty a tím získání energetické úspory.   

Úspora energie

Zateplená budova nepropustí teplo pryč a tím získáte ušetření výdajů za energii. Nejedná se jen o tepelnou energii, ale ušetříte i za teplou vodu. Zateplením budov dochází ke zvýšení povrchové teploty obvodových konstrukcí. V budově se netvoří vlhko. Proto nevznikají uvnitř budovy plísně a nemnoží se tak bakterie. Což je výhoda a úleva zejména pro lidi trpící alergiemi.  

Výhody zateplení

Další užitečnou výhodou zateplení je protihluková zábrana i u rušných cest, zejména ve větších městech. Obvodový plášť získá zateplením ochranu před promrznutím v zimních měsících a je chráněn před povětrnostními vlivy, deštěm a větrem. Zateplený dům nebo objekt získá prodloužení životnosti fasády. Celková hodnota domu nebo objektu se zvýší.

Zateplování budov provádíme těmito systémy: Cemix, Baumit, Mamutherm, Rockwool

Provádíme také renovace fasád a nové fasády bez zateplení.

Půdní vestavby

Nabízíme půdní vestav by, nástavby pater s novou střechou i samotné sádrokartonářské práce

Půdní vestavby jsou oblíbeným místem pro bydlení. Půdní vestavba a nástavba zlepší vzhled celého domu, vyřeší se oprava střechy a zateplení stropu, kde ušetříte nemalé peníze za energie na vytápění. V neposlední řadě, s zvyší hodnota celé nemovitosti.  Provedením půdní vestavby také zhodnotíte volný, většinou nevyužitý půdní prostor.

Přestavba půdy a postavení půdního bytu získáte jedinečný prostor, který bude mít neopakovatelnou atmosféru, získáte prostor, který je variabilní, co se týká uspořádání interiéru. Pomůžeme vám z vaší půdy vybudovat pro vás moderní bydlení.  

Nejste li si jistí, zda je vaše půda vhodná pro půdní vestavbu, či nástavbu, zavolejte nám, rádi vám pomůžeme s jejím řešení. Před koupí a samotnou realizací doporučujeme zkontrolovat půdní prostor a stav nosných trámů zkušeným statikem a architektem a následně si nechat vypracovat studii, která vám napoví, jak bude vypadat uspořádání vnitřního prostoru. Veškeré  stavební práce provádíme na klíč.   

Sádrokarton

Sádrokarton je zejména vhodný pro půdní vestavby, nástavby a rekonstrukce podkroví. Předností sádrokartonu jsou jeho výborné zvukové a tepelně izolační vlastnosti. Sádrokarton v podkroví spolehlivě splňuje požadavky, které jsou na něj kladeny, jako na konstrukci oddělující interiér od exteriéru

Výhodou sádrokartonu je, že se z něj dají vytvářet různé atypické konstrukce, jako police, regály, knihovny, šatny, světelné rampy, obklady trámů, atd. a právě tyto vlastnosti se nejvíce hodí při montáži sádrokartonu v podkroví. 

Sádrokarton je moderní stavební materiál a montáž sádrokartonů je především rychlý a suchý proces výstavby. Díky lehké sádrokartonové konstrukci můžete stavět stěny a příčky tam, kde nelze použít zdivo z důvodů nedostatečné statiky budov.  

Přípravy pro bazény

Pokud jste se rozhodli pro realizaci bazénu, provedeme pro Vás výkopové práce  pro bazén, drenáže pro odvodnění a armovanou základovou desku.

Po uložení bazénu Vám dále nabízíme obetonování a další dokončující práce, např. vrchní beton, dlažby atd.

Zámkové dlažby

Chcete elegantní, ale zároveň odolnou dlažbu? Zaměříme, naceníme, zhotovíme.

Zámková dlažba je zárukou kvality a spojenosti klienta. Využívá se pro venkovní plochy a má široké uplatnění od chodníků a parkovišť u rodinných domů až po pozemní komunikace. Optimální složení betonu, ve spojení s moderní výrobní technologií, zaručují vysokou pevnost, mrazuvzdornost a odolnost povrchu proti vnějším vlivům a díky impregnaci omezuje usazování nečistot.

Dodáváme dlažby výrobců Best a KB Blok, pracujeme i s Vámi dodaným materiálem.

Disponujeme vlastní vibrační technikou.

Provádíme i zpevněné cesty ze štěrků a asfaltových recyklátů.

Zemní práce

Provádíme veškeré zemní, výkopové a demoliční práce.

Šířka výkopové lžíce 30, 40, 50, 60cm

Šířka svahovací lžíce hydraulické 100 a 120cm

Ceník zemních prací

KUBOTA
pásový minibagr 1t

650,- Kč/hod

NEUSON
pásový minibagr 2t

750,- Kč/hod

JCB 3CX
traktobagr

950,- Kč/hod

LOCUST 903
smykový nakladač
pa letové vidle

750,- Kč/hod

BOBCAT
smykový nakladač

750,- Kč/hod

Započítává se každá hodina včetně prostojů a přejezdů. Počítá se každá započatá hodina. JCB se účtuje od výjezdu do příjezdu areálu firmy na Mořině. K smykovým nakladačům a Neusonu se účtuje dopravné DAF. 
Uvedené ceny jsou bez DPH.

Autodoprava

Nabízíme Vám kontejnerovou dopravu, která je jednoduchým a efektivním způsobem dopravy. Disponujeme dostatečným počtem kontejnerů o objemu od 3 do 15 m³. Na sypké materiály, stavební sutě, domovní a zahrádkářský odpad a valníkový kontejner na paletové zboží. 

Kontejnerová doprava zahrnuje

Velikost kontejnerů

Ceník autodopravy

DAF
nosnost 4t

35,- Kč/km

Mercedes ATEGO
nosnost 4t

35,- Kč/km

IVECO
nosnost 6t

35,- Kč/km

Nakládka, vykládka, čekání 120,-Kč/15min
Manipulace s kontejnerem 150,-Kč/1 úkon
Případná hodinová sazba minimální Praha  a okolí + práce v místě pod bagrem 800,-Kč/1hod
Každý výjezd Mořina min. cena 500,-Kč/hod

Sazba trasy z Mořina do:

Lomy Mořina, Mořinka, Trněný Újezd 700,-Kč
Lomy Branžovy, Lety, Bubovice, Vysoký Újezd  800,-Kč
Loděnice, Řevnice, Dobřichovice 900,-Kč
Rudná 1.000,-Kč
Beroun okraj 1.500,-Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Údržba zeleně

Provádíme pravidelné i jednorázové sekání trávy, hrabání listí a úklid ploch.  Používáme profesionální techniku Husqvarna.

Kontakt

SMESTAV s.r.o.

Mořina 197

267 17 Mořina

IČ:       

27939561

DIČ:

CZ27939561

Tel.:

Mobil:

E-mail:

SMETANA Radek - jednatel +420 603 863 571
OUŘEDNÍČEK Jiří - stavbyvedoucí +420 737 888 439
PASLAVSKÝ Michal - stavbyvedoucí +420 604 300 310
ZYKÁN Pavel - strojník +420 604 993 534
STIBOR David - zemní práce +420 721 363 625
Projekt č. CZ.06.2.58/0.0/0.0/16_060/0003320 s názvem „Technické služby SMESTAV s.r.o.“ je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu č. CZ.06.2.58/0.0/0.0/16_060/0003320 je vytvoření 2 pracovních míst, z nichž 1 bude určeno pro osoby z cílových skupin. Zaměstnancům bude poskytována podpora zohledňující jejich specifické potřeby. Pracovní místa budou vytvořena v rámci rozšíření podniku o nové služby.